OFERTY NAJMU

ZAREZERWUJ TERAZ

 1. pl
 2. en
 3. ru
 4. no
 5. sv

ZAREZERWUJ TERAZ

POKOJE i MIESZKANIA NA WYNAJEM

zojka-najem.pl

JAK REZERWOWAĆ I WYNAJĄĆ?

 

PRZEJRZYSTE WARUNKI UMOWY

Podpisanie umowy najmu

Przekazanie kluczy

... i mieszkasz komfortowo

WYNAJMIJ JUŻ DZIŚ !
Skontaktuj się z nami.

Możliwość wynajmu zdalnego.

Weryfikacja

Współlokatorzy
godni zaufania

Najem online

Możliwość wynajmu 
zdalnego

Standard
Wysoki
standard mieszkania

Wi-Fi

Bezpłatny
internet

Prywatność

Komfort
i wygoda

Lokalizacja
Atrakcyjne
położenie lokalu

Bezpieczeństwo

Umowa najmu.
Płatności na rachunek

_

 

Wynajmij z nami
Nasze pokoje i mieszkania na wynajem przygotowywane są zawsze zgodnie z dbałością o komfort Najemców. Oferujemy świetne jakościowo mieszkania i pokoje 
w przystępnej cenie oraz życzliwą obsługę naszych Najemców.

_

Najczęściej zadawane pytania:

Jak dobierani są współlokatorzy w innych pokojach?

W procesie najmu wypełnisz ankietę najemcy dzięki której dowiemy się czy jesteś osobą uczuloną na zwierzęta, palącą papierosy, poznamy Twoje zainteresowania itp. - na tej podstawie dobierzemy współlokatorów tak aby każdy czuł się komfortowo i aby pomiędzy nimi nie było dużej rozpiętości wiekowej i barier językowych.

Jak zostanę zweryfikowany/a i dlaczego?

Wszyscy najemcy są weryfikowani finansowo, gdyż musimy mieć pewność, że nie będzie problemów z opłatami. Dzięki weryfikacji stajesz się bardziej wiarygodny/a nie tylko w naszych oczach ale także dla Twoich przyszłych współlokatorów. W trakcie trwania umowy najmu odbywają się także doraźne kontrole stanu technicznego lokalu.

Na jaki okres zawierana jest umowa najmu?

Umowę zawieramy na czas określony zazwyczaj od września/października do końca czerwca lub max. do 12 miesięcy z możliwością przedłużenia umowy najmu. 

Czy mogę wyprowadzić się przed terminem wygaśnięcia umowy?

Istnieje możliwość rozwiązania umowy najmu przed okresem, na jaki została ona zawarta. Warunkiem jest np. znalezienie na swoje miejsce kolejnego lokatora.

Jaki standard mają pokoje, mieszkania?

Wszystkie pomieszczenia są umeblowane i w pełni wyposażone, wystarczy tylko przynieść własną pościel, ręczniki i rzeczy osobiste. Jeśli chcesz dostawić swój mebel - nie ma problemu, ale nie zabieramy obecnych mebli.

Jak mogę wynająć pokój lub mieszkanie?

Sprawdź nasze oferty najmu i dokonaj rezerwacji najmu. Możesz także umówić się na obejrzenie lokalu. Po zawarciu umowy w pierwszym dniu najmu otrzymasz klucze i możesz się od razu wprowadzać. Możliwość wynajmu zdalnego. Sprawdź /Jak wynająć?/

ZAREZERWUJ OFERTĘ

 

Wyślij do nas wiadomość e-mail
lub zadzwoń do nas.

lub
zarezerwuj obiekt
wypełniając
FORMULARZ REZERWACYJNY znajdujący się na naszej stronie /TUTAJ/.
Dane z formularza zostaną wpisane do umowy najmu i są niezbędne do przeprowadzenia weryfikacji.
Po przesłaniu formularza poczekaj na potwierdzenie rezerwacji przez Wynajmującego.

SPRAWDŹ NASZE OFERTY

 

Wejdź w zakładkę OFERTY NAJMU, gdzie znajdziesz propozycje wynajmu mieszkań i pokoi dla Ciebie.
 Przy podpisaniu umowy nie pobieramy prowizji od Najemcy.

WERYFIKACJA NAJEMCY

 

Dokonamy Twojej WERYFIKACJI w tym finansowej. Możemy poprosić Cię o przesłanie dodatkowych dokumentów.
Weryfikację przeprowadzimy w ciągu
2 dni roboczych. 
Umowa najmu nie zostanie zawarta w przypadku negatywnej weryfikacji Najemcy.

ZAWARCIE UMOWY

 

Po uzyskaniu pozytywnej weryfikacji otrzymasz umowę najmu on-line.
Wpłać terminowo KAUCJE.
Pamiętaj, tylko wpłata kaucji jest potwierdzeniem zawarcia umowy.
Po zawarciu umowy pozostało Ci już tylko wprowadzić się do wynajętego mieszkania lub pokoju.
Najpóźniej w dniu zameldowania należy PODPISAĆ UMOWĘ - można to zrobić w obecności Stron przy odbiorze lokalu lub w Panelu Najemcy za pomocą podpisu elektronicznego.

Zojka-Rent

www.zojka-najem.pl

NIP: 9570232574

 

PRZED DOKONANIEM REZERWACJI I ZAWARCIEM UMOWY NAJMU
ZAPOZNAJ SIĘ Z WZOREM UMOWY NAJMU

 

 

UMOWA NAJMU
I REGULAMIN NAJMU

REGULAMIN SERWISU
zojka-najem.pl

 

ZASADY ZAWARCIA UMOWY NAJMU

 

1. Umowa najmu jest zawierana zdalnie przy pomocy Serwisu lub w obecności Stron.

2. W celu zawarcia Umowy najmu:

 1. Użytkownik wypełni formularz rezerwacyjny najmu (ankietę najmu) udostępniony w Serwisie, równocześnie akceptując i potwierdzając zapoznanie się z udostępnionymi w formularzu: Regulaminem Najmu oraz Umową najmu.

 2. Wynajmujący poinformuje Użytkownika o możliwości zawarcia Umowy najmu za pośrednictwem poczty elektronicznej lub w Panelu Najemcy w terminie 2 dni od otrzymania ww. formularza. 

 3. Wynajmujący w terminie 2 dni roboczych od otrzymania formularza rezerwacyjnego dokona weryfikacji Najemcy oraz prześle na wskazany w formularzu adres poczty elektronicznej Najemcy lub w Panelu Najemcy wypełnioną Umowę najmu, Regulamin najmu oraz wskaże rachunek bankowy i termin (nie dłuższym niż 7 dni) do wpłaty Kaucji. Użytkownik wpłaci Kaucję w terminie i wysokości wskazanej w Umowie najmu. Płatność Kaucji winna zostać dokonana z rachunku bankowego należącego do Najemcy. 

 4. W przypadku terminowej wpłaty Kaucji, wpłatę taką traktuje się jako potwierdzenie przez Najemcę zawarcia Umowy najmu, na warunkach określonych w Umowie najmu i Regulaminie najmu. Brak terminowej wpłaty Kaucji oznacza utratę rezerwacji najmu i rezygnację z zawarcia Umowy najmu. W Panelu Najemcy umowa najmu może zostać dodatkowo podpisana podpisem elektronicznym.

 5. Wynajmujący zastrzega sobie prawo do weryfikacji Najemcy przed zawarciem Umowy najmu, na co Najemca wyraża zgodę. Wynajmujący w celu przeprowadzenia weryfikacji (tj. weryfikacja tożsamości Najemcy, uzyskiwanych dochodów oraz historii zadłużenia w rejestrach dłużników) może przeprowadzić weryfikację Najemcy w systemie www.simpl.rent. i/lub zażądać od Najemcy okazania dokumentów: zaświadczenia o uzyskiwanych dochodach lub/i kopię umowy o prace lub/i kopię wyciągu bankowego z ostatnich trzech miesięcy potwierdzającego otrzymanie od pracodawcy wynagrodzenia lub uzyskiwanych dochodach lub/i potwierdzenie kształcenia lub/i kopię legitymacji studenckiej/uczniowskiej lub/i pisemne poświadczenie od rodziców/opiekunów lub/i referencję od poprzedniego wynajmującego lub/i okazania innych dokumentów mogących mieć wpływ na potwierdzenie weryfikacji Najemcy. Najemca na żądanie Wynajmującego zobowiązany jest do poddania się ww. weryfikacji i/lub dostarczenia pocztą elektroniczną Wynajmującemu ww. dokumentów. Umowa najmu nie zostanie zawarta w przypadku negatywnej weryfikacji Najemcy. W przypadku weryfikacji Najemcy poprzez system www.simpl.rent - pierwszy czynsz Najmu zostanie jednorazowo powiększony o kwotę zgodną z aktualnym cennikiem www.simpl.rent za weryfikację Najemcy (~119 zł brutto)

 6. Wynajmujący zastrzega sobie możliwość zawarcia umowy najmu w formie najmu okazjonalnego.

OFERTY NAJMU

Jakie dokumenty niezbędne są do zawarcia umowy najmu?

Do zawarcia umowy najmu konieczne jest wypełnienie formularza rezerwacyjnego oraz przedstawienie odpowiednich dokumentów /TUTAJ/.

 

Czy pobieracie prowizję od zawarcia umowy najmu?

Nie pobieramy od Najemcy prowizji przy zawarciu umowy najmu.